Tantsulised treeningud

Zumba® Fitness

Zumba on treeningprogramm, mis ühendab endas Ladina ja paljud muud tantsurütmid, lihtsamad ja põnevamad tantsusammud, treeningkoormuse ning hea tuju. Treening on üles ehitatud intervalltreeningu mudeli järgi- kiiremad rütmid vahelduvad aeglasemate rütmidega. Zumba treeningtund arendab muusikalist tunnetust, koordinatsiooni ning toob naeratuse näole. Tunnis näidatakse sammudest nii raskemaid kui ka kergemaid variante.

TREENER: GRETE PALL

Latin Fit

Treeningu esimene pool on tantsuline ja liikuv, õpitakse kombinatsiooni, mis on kõigile jõukohane, sest tants tuleb südamest ja täpselt nii nagu tuleb. Kogu tund on kuumade ladinarütmide saatel, mõnus meeleolu ja puusanõks on tagatud! Teises pooles treenitakse käsi, kõhtu ja selga ning treening lõpeb venitusharjutstega.  

TREENER: MARLENE ALTMÄE

 

Mash It Up® Fitness

Mash It Up Fitness on loodud armastusest Dancehall ajaloo ja kultuuri vastu ning ühendab autentse Jamaica Dancehall olemuse ja fitnesstreeningu põhimõtted ühtseks ja omanäoliseks treeningkontseptsiooniks!

MIU Fitness on mõeldud kõigile ning selle missiooniks on panna inimesed naeratama ja unustama argipäevamured. Lase end vabaks ja väljenda ennast läbi tansu!

MIU näol on tegemist väga lihtsa, kuid tõhusa kardiotreeninguga, mis ei eelda eelnevat treeningkogemust, lisab enesekindlust ning on seejuures väga lõbus! 

"FEED YOUR SOUL WITH POSITIVE VIBES"

TREENER: ANNI KABRAL