Mai Buschmann

TUTVUSTUS

Ma armastan üle kõige oma tööd. Leian, et see on üks suur teekond, milles on iga samm väga oluline. Alustasin oma teekonda 3. eluaastal balletiga (millega tegelesin intensiivselt 10 aastat), edasi õppisin mitmeid muid tantsulisi stiile (show, jazz, latiino, hip-hop jne.). Ma olen alati teadnud, et ma tahan saada treeneriks, see oli minu suurim unistus. 2006. aastal alustasin rühmatreeningute andmisega Tallinna Pelgulinna Gümnaasiumis ja 2008. aastal otsustasin minna õppima Eesti Võimlemisliidu aeroobika treeneri kutse erialale. Sellest ajast alates asusin hoogsalt tegutsema treenerina nii erinevates tantsukoolides kui ka spordiklubides. Samuti olen nüüdseks Fitness Mai brändi omanik, mis tegeleb peamiselt rühma – ja personaaltreeningutega, trenni ja toitumisalaste publikatsioonidega ning stripaeroobikaga.

 

HARIDUS

BodyART® rahvusvaheline treeneri litsents ja deepWORK® rahvusvaheline treeneri litsents. Olen töötanud ja õppinud treenerina Itaalias, Bulgaarias ja Indias. Täiendan ennast pidevalt erinevatel Eesti Võimlemisliidu koolitustel ja muudel ideepäevadel nii Eestis kui mujal maailmas. Oman Eesti Maaülikooli magistrikraadi turunduse erialal.

 

TARGAD MÕTTED

Jäta meelde - mitmekülgne treening, õige tehnika ja sooritus, toitumine, järjepidevus.

Need on Sinu hea enesetunde ja ilusa vormi A ja O. Kui soovid head tulemust, ei piisa ainult ühe või teise punkti täitmisest, kõik punktid on olulised ja vajavad tähelepanu. Tule küsi nõu ja abi!