Treenerid

SIIM SAVISAAR

TUTVUSTUS

Terve kooliaja tegelesin erinevate spordialadega, pikemalt ujumise ja jõusaalitreeningutega. Tegelen suuremate ja väiksemate kollektiivide kolitamistega, sealhulgas olen tulevaste treenerite tasemekoolitaja ja komisjoniliige. Kulturismis olen võistelnud üle 10 aasta ja olen mitmekordne Eesti karikavõitja ning Euroopa Meistrivõistluste hõbemedalist.

 

HARIDUS

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala ja viimased aastad töötanud Põlva Haiglas füsioterapeudina. Täiendanud end eri füsioteraapia, spordifüsioteraapia ja manuaalteraapia koolitustel ning Precision Nutrition toitumisalasel koolitusel. Olen Eesti Olümpiakomitee poolt omistatud 5. taseme treener.

 

TARGAD MÕTTED

Terves kehas terve vaim – iga inimese keha on erinev ja individuaalselt lähenedes saab leida parimad harjutused, mis aitavad hoida tuju hea, keha trimmis ja vaimu värske!

 

PERSONAALNE JÕUSAALITREENING läbi FÜSIOTERAPEUTILISE LÄHENEMISE

 

siim.savisaar@gmail.com

tel. 53487660

https://www.facebook.com/PersonaaltreenerSiim/

MARGIT LAEV

TUTVUSTUS

Tants ja sport on minuga kaasas käinud terve elu. Juba keskkoolis juhendasin laste tantsutreeninguid ja rühmatreeninguid hakkasin Tartus andma 2005. aastal. Ma olen väga rahul, et olen suutnud ühendada kutsumuse ja töö, sest teistmoodi ei kujutaks enam ettegi. Olen abielus ja mul on kaks poega.

 

HARIDUS

Vanemtreener EKR (Eesti kvalifikatsiooniraamistik) 6 tase (aeroobika ja rühmatreeningud), deepWork® rahvusvaheline treeneri litsents alates 2015. aastast. Lõpetanud Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna magistriõppe treener- spordijuhi erialal 2010 aastal. Pidevalt erinevad koolitused nii Eestis kui välismaal.

 

TARGAD MÕTTED

Treenimine saab järjepidev olla vaid siis, kui leiad endale sobiva treeningu. Seetõttu ära karda katsetada, inimesed on erinevad – ühele meeldib koos teistega higistada aga teine soovib üksi, näiteks jõusaalis, rassida. Oluline on leida oma liikumisviis, teha seda pidevalt ja õigel koormusel, see annab tulemuse, aitab sul soovitud eesmärkideni jõuda. Kui vajad nõu, tule julgesti küsima!

 

PERSONAALNE JÕUTREENING (väljaspool jõusaali peamiselt), SÜVALIHASTREENING.

 

margit.laev@emu.ee

tel. 52 89 157