Miks personaaltreening?

Küsitlus

HEA KLIENT, OOTAME SINU VASTUSEID SUVE PAREMAKS PLANEERIMISEKS! Kuidas möödub sinu suvi treeningutest lähtuvalt?

JÄRGMINE KÜSIMUS ON SULLE, KES SA KÄID/PLAANID TULLA SUVEL EMÜ FITNESSKLUBI JÕUSAALI VÕI RÜHMATREENINGULE. Missuguse pääsmega eelistad suvel treeningutel käia?

JÄRGMISED KAKS KÜSIMUST ON SULLE, KES SA KÄID/ PLAANID SUVEL TULLA RÜHMATREENINGULE. Milline aeg oleks parim sinu treeninguks?

Milliseid rühmatreeninguid suvel eelistad?

Siin on mõned mõtted, miks võiks valida personaaltreeningu:

 

PERSONAALNE LÄHENEMINE - treener tegeleb vaid sinuga, sinu vajadustest ja eesmärkidest lähtuvalt. Saavutad soovitud eesmärgid kiiremini ja treenid teadlikult.

 

TREENINGUTEGA ALUSTAJA - kui pole enne treeninud, siis on väga mõistlik nõu küsida personaaltreenerilt. Aitame sul omandada õige harjutuste sooritamise tehnika ja vajadusel koostame kava.

 

MOTIVATSIOON JA JÄRJEPIDEVUS - kuna järjepidevus on üks oluline märksõna treenimisel, siis personaaltreeneriga koos on lihtsam mitte loobuda. Üksi üritades jätame treeningud tihti siiski pooleli, personaaltreener on sel juhul see, kes motiveerib.

 

TERVISEPROBLEEMID - kui sul on mõned terviseprobleemid, mille tõttu ei ole soovitav või on ebamugav näiteks rühmatreeningul käia, siis personaaltreener saab kõige sellega arvestada.

 

 

Kui oled otsustanud personaaltreeningu kasuks või soovid rohkem informatsiooni, siis võta ühendust margit.laev@emu.ee ;või kontakteeru otse treeneriga (kontaktid treenerite juures).