Lastenurk

Kui kodus napib ruumi või tahetakse pakkuda lapsele vahelduseks sportlikku keskkonda ning huvitavaid mänguasju, siis on suurepäraseks valikuks Eesti Maaülikooli Spordiklubi lastenurk. Lastenurka mahub  optimaalselt kuni 15 pidulist. Kõige sobilikum on ruum lastele vanuses 2-7 eluaastat, aga vanematele lastele pakuksime lisategevust palli-ja maadlussaalis. Pidada saab laste sünnipäevi, nimepäevi, jõulupidusid, stiilipidusid, lasteaiapidusid ning läbi viia teisigi lastele mõeldud üritusi esmaspäevast reedeni kella 8.30-st kuni 23.00-ni, laupäeval ja pühapäeval 10-st 20.00-ni. Üritusele on võimalik tellida mängujuhti, kes sisustab aega põnevate mängude ja erinevate tegevustega ning näomaalingute tegijat.

Lastenurgas on külaliste kasutada veekeetja, kohvimasin, mikrolaineahi, külmkapp, tordilabidas – asjad, mida ürituse õnnestumiseks vaja läheb. Ühekordsed nõud toidu ja joogi tarvis tuleb ruumide rentijal endal kaasa võtta. Sünnipäevalaua saab katta endil kaasa võetud söökide-jookidega, kuna toitlustuteenust me ei paku.

Meie ruumi suurus on 50 m2.

Sünnipäevaks saab ettevalmistusi tegema tulla 30 minutit enne peo algust ja ning ruumid tuleb vabastada täpselt kokkulepitud kellaaajaks (nt: reserveering kell 18.00-20.00 - ettevalmistusi saab teha alates 17.45-st ning ruumid tuleb vabastada kell 20.00).

Kui on soov ruumi vaatama tulla, helistage ja lepime aja kokku!

Broneerimine

Sünnipäeva toimumise aja broneerimiseks on võimalus helistada või saata e-mail.Tasuda saab sularahas klienditeenindusse või pangaülekandega: Info ja broneerimine telefonil 7 313 902 või e-mail  esko.tonisson@emu.ee

Koostööpartner - spordipidu.ee

Meie hea koostööpartner spordipidu.ee korraldab sportlikke laste sünnipäevapidusid Tallinnas ja Tartus. Saad valida meelepärase spordiala ning professionaalne treener viib läbi meeldejääva sünnipäevapeo, mis on täis lõbusaid ja sportlikke tegevusi! Pidu kohandatakse vastavalt osalejate vanusele ja võimetele, seega varasem kokkupuude spordiga pole oluline! Vaata lähemalt spordipidu.ee

Teenus

Päev

Aeg

         Pilet        

Soodus

LASTENURK

 

 

 EURO

 EURO

Lastenurga üür ürituseks

Esmaspäev - Pühapäev

60 min

15.00

-

Lastenurga üür ürituseks

Esmaspäev - Pühapäev

180 min

35.00

-