Margit Laev

TUTVUSTUS

Tants ja sport on minuga kaasas käinud terve elu. Juba keskkoolis juhendasin laste tantsutreeninguid ja rühmatreeninguid hakkasin Tartus andma 2005. aastal. Ma olen väga rahul, et olen suutnud ühendada kutsumuse ja töö, sest teistmoodi ei kujutaks enam ettegi. Olen abielus ja mul on kaks poega.

 

HARIDUS

Vanemtreener EKR (Eesti kvalifikatsiooniraamistik) 6 tase (aeroobika ja rühmatreeningud), deepWork® rahvusvaheline treeneri litsents alates 2015. aastast. Lõpetanud Tartu Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna magistriõppe treener- spordijuhi erialal 2010 aastal. Viin läbi ka personaaltreeninguid. Pidevalt erinevad koolitused nii Eestis kui välismaal.

 

TARGAD MÕTTED

Treenimine saab järjepidev olla vaid siis, kui leiad endale sobiva treeningu. Seetõttu ära karda katsetada, inimesed on erinevad – ühele meeldib koos teistega higistada aga teine soovib üksi, näiteks jõusaalis, rassida. Oluline on leida oma liikumisviis, teha seda pidevalt ja õigel koormusel, see annab tulemuse, aitab sul soovitud eesmärkideni jõuda. Kui vajad nõu, tule julgesti küsima!

 

margit.laev@emu.ee

tel. 52 89 157