Treenerid

SIIM SAVISAAR

TUTVUSTUS

Terve kooliaja tegelesin erinevate spordialadega, pikemalt ujumise ja jõusaalitreeningutega. Tegelen suuremate ja väiksemate kollektiivide kolitamistega, sealhulgas olen tulevaste treenerite tasemekoolitaja ja komisjoniliige. Kulturismis olen võistelnud üle 10 aasta ja olen mitmekordne Eesti karikavõitja ning Euroopa Meistrivõistluste hõbemedalist.

 

HARIDUS

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala ja viimased aastad töötanud Põlva Haiglas füsioterapeudina. Täiendanud end eri füsioteraapia, spordifüsioteraapia ja manuaalteraapia koolitustel ning Precision Nutrition toitumisalasel koolitusel. Olen Eesti Olümpiakomitee poolt omistatud 5. taseme treener.

 

TARGAD MÕTTED

Terves kehas terve vaim – iga inimese keha on erinev ja individuaalselt lähenedes saab leida parimad harjutused, mis aitavad hoida tuju hea, keha trimmis ja vaimu värske!

 

PERSONAALNE JÕUSAALITREENING läbi FÜSIOTERAPEUTILISE LÄHENEMISE

 

siim.savisaar@gmail.com

tel. 5348 7660

https://www.facebook.com/PersonaaltreenerSiim/

AGNES-GERTRUD AAVASTE

TUTVUSTUS

Oman bodypump ja bodycombat rahvusvahelise treeneri litsentsi ja EKFL (Eesti kulturismi- ja fitnessiliit) 3. taset (kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreener). Lisaks olen läbinud Eesti võimlemisliidu aeroobikatreeneri koolituse. Alates sügisest 2017 õpin Tartu Ülikoolis füsioteraapiat.

 

HARIDUS

Abitreener EKR (Eesti kvalifikatsiooniraamistik) 3. tase (kulturismi-, fitnessi- ja jõusaalitreener). Alates sügisest 2017 õpin Tartu Ülikoolis füsioteraapiat.

 

TARGAD MÕTTED

Keha ei ole tempel. Nihuta oma piire, proovi uusi asju, pinguta ja sa imestad milleks sa suuteline oled.

 

agnesgertrud@icloud.com

tel. 5901 8191