Mari-Liis Mägi rühmatreeningu asendus

Esmaspäeval, 16.09, kell 17.15 asendab Mari-Liis Mägi Jump It Up tundi Triin Parro.

Mari-Liis Mägi rühmatreeningu asendus

Kolmapäeval, 11.09, kell 08.15 asendab Mari-Liis Mägi Ringtreeningut jõusaalis Tauri Tilk.

Toidulisandite degustatsioon Eesti Maaülikooli Spordiklubis

Teisipäeval,10.09.2013 on Eleri Õisma ja Kristjan-Johannes Konsap kohal Eesti Maaülikooli Spordiklubis, et tutvustada ja proovida anda uusi Puddingu ja Natural Protein Smoothie'de maitseid. Degustatsiooni algusaeg on kell 17.00 ja lõppeb kell 19.00. Kui tahad proovida midagi uut ja põnevat siis ole kindlasti kohal.

Mari-Liis Mägi rühmatreeningu asendus

Teisipäeval, 10.09, kell 19.15 asendab Mari-Liis Mägi PowerIntervali treeningut Aivar Annamaa.

EMÜ Spordiklubis on müügil fitshopi tooted

EMÜ Spordiklubil on rõõm teile teatada, et klienditeeninduses on müügil FITSHOPi tooted. EMÜ Spordiklubi liikmekaardi ette näitamisel saate toodetelt soodustust 5%. Küsi täpsemat infot juba täna sõbraliku klienditeenindaja käest. Meeldivaid treeningelamusi soovides EMÜ Spordiklubi.