Uudised

SÕBRANÄDAL 13.02.-19.02.17

Sõbranädalal saad sõbra kaasa võtta 3 euro eest!

Vali Treeningplaanist välja treening(ud) kuhu soovid sõbraga tulla ja registreeri sõber treeningule, kas meilitsi margit.laev@emu.ee, telefonil 7313900 või administraatori juures. Loomulikult saate osaleda ka lihtsalt kohale tulles vabade kohtade olemasolul. Kohapeal administraatorilt saab sõber osta 3 eurose pääsme.

Reeglid:

1. Sõbrad peavad tulema koos ja osalema ühel ja samal treeningul (rühmatreening või sama aegne jõusaali külastus). Sõbranädala jooksul võib seda teha piiramatult.

2. Klient, kes võtab sõbra kaasa, peab omama meie klubi kehtivat pääset või kui kumbki ei oma, siis peab üks sõpradest ostma hinnakirja järgse hinnaga vähemalt 1 x pääsme ja teine saab osta 3 eurose pääsme.

3. Loosis saab osaleda sõber, kes ostis 3 eurose sõbra pääsme. Sõbranädalal mitmel korral sõbraga treeningul käies, osaled mitme loosipiletiga.

4. Auhinnaks on kuu aega tasuta treeninguid fitnessklubis (jõusaal + rühmatreeningud), pääset peab hakkama kasutama mitte hiljem kui 1.04.17.

4. Loosimine toimub 20. veebruaril kell 11.00 ja võitjaga võetakse ühendust. Nimi avalikustatakse kodulehel ja FB lehel.

 

Vahvaid ühiseid treeninguid!