Helen Hade rühmatreeningu asendus

Laupäeval 15. detsembril asendab kell 11.15 Helen Hade BodyFit tundi Maigi Varusk.

Monika Krillo rühmatreeningu asendus

Pühapäeaval, 16. detsembril asendab kell 17.45 Monika Krillo Kangitreeningut Mari-Liis Mägi.

Triin Parro rühmatreeningute asendused

Reedel 14. detsember asendab kell 17:15 Triin Parro Bodyfit tundi Mai Buschmann. Laupäeval 15. detsembril asendab kell 12:15 Triin Parro FatBurn75 tundi Maigi Varusk.

Merike Sula rühmatreeningu asendus

Reedel, 14. detsemberil, asendab kell 12:15 Merike Sula Kangitreeningu tundi Mai Buschmann.

Suure Fitnessõhtu õnnelikud võitjad selgunud

Peaauhinna, 180 päeva paketi võitis Anu Poom. Massaaži tervisetoast võitsid Epp Aineloo, Marili Tenn ja Margit Metsmaa. Fitshopi tooteid saavad hoolsasti kasutada Hanna Kadri Metsvaht ja Aile Sanundi. FiveFingers jalanõusid saab kanda Maria Velgan. Hasta Manana võitis meie Facebooki mängu, mille auhinnaks oli Eesti Maaülikooli Spordiklubi Fitnessklubi 3 kuu pilet. Eesti Maaülikooli Spordiklubi soovib võitjatele palju õnne ja head tootekasutuse rõõmu! NB! Auhinnad saab kätte Eesti Maaülikooli spordihoonest kuuaja jooksul.