Monika Krillo rühmatreeningu asendus

Teisipäeval, 29.aprillil kell 17.15 asendab Monika Krillo Liigu ja Põleta tundi Mari-Liis.

Mari-Liis Mägi rühmatreeningu asendus

Esmaspäeval, 28.04 kell 17.15 asendab Mari-Liis Mägi Jump It Up tundi Mai Buschmann.

Lilian Hani rühmatreening jääb täna ära

Täna, 24.04.2014 jääb Lilian Hani Stretchingu tund ära. Spordiklbui vabandab tekkinud ebamugavuste pärast!

Maris Pärti rühmatreeningu asendus

Neljapäeval, 24.04.2014 kell 19:15 asendab Maris Pärti Stepfatburn tundi Juri Krasnov BODYSTEP tunniga.

Parkimise korraldus sellel nädalal seoses Agrofoorumi ja Maamessiga

24.-26. aprill on sissesõidul Eesti Maaülikooli spordihoone juurde hommikul kella 8.30st kuni 16.30ni lisaks liiklusmärkidele ka liikluse reguleerija. Sissepääsu nimetatud parklatesse tagab Maaülikooli poolt väljastatud „Parkimisluba“, üliõpilaspilet või EMÜ Spordiklubi kliendikaart. Parkimislubasid saab instituudi juhiabi/sekretäri käest, Kreutzwaldi 1a valvelauast või EMÜ haldusteenistuse kinnisvaraosakonnast, Kreutzwaldi 64 ruum 106. Parkimisluba ei taga parkimiskoha olemasolu.