Täna on Mari-Liis Mägi rühmatreeningu asemel uus deepWORK treening

Täna asendab Mari-Liisi rühmatreeningut Triin Parro, kes teeb EMÜ PowerIntervalli asemel deepWORK treeningu. deepWORK® on uus unikaalne  funktsionaalne treening, mis on sportlik , lihtne, karm, unikaalne ja üsna erinev kõigist tuntud programmidest –treening, mis lähtub  viiest elemendist ja pulbitseb  energiast!

Mari-Liis Mägi rühmatreeningu asendus

Kolmapäeval, 29.04.15 kell 18.15 asendab Mari-Liis Mägi EMÜ PowerIntervali tundi Triin Parro.

Elektrikatkestus EMÜ spordihoones

Teisipäeval, 28.04.2015 kell 08:30 - 11:00 toimub plaaniline elektrikatkestus Eesti Maaülikooli spordihoones. Elektrikatkestuse tegemine on vajalik alajaama hoolduse tõttu. Tööd viib läbi LWE AS. Palume kannatust elektrikatkestusest tingitud ebamugavuse pärast. Spordihoone on elektrikaktestuse ajal avatud, kuid töö on häiritud.

Lilian Hani rühmatreeningu asendus

Neljapäeval, 16.aprillil kell 12.15 asendab Lilian Hani Arms and Legs tundi Mai Buschmann.

Parkimine Maamessi ajal

Seoses Agrofoorumi ja Maamessi toimumisega on liikluskorraldus linnaku parklates tavapärasest erinev. Maamessi ajaks, mis toimub 16.04.15 – 18.04.15 on sissesõit maaülikooli spordihoone parklasse meie klientidele ja treeneritel korraldatud selliselt,  et sisenemisel on vaja esitada turvatöötajale EMÜ Spordklubi kliendikaart (roheline) ja öelda, millisest treeningust osa võtad. Kliendikaardi näitamist läheb vaja, kui külastad spordihoonet kell 8.30 kuni 17.00-ni.