Maris Pärti rühmatreeningu asendus

Teisipäeval, 18. novembril, asendab kell 19:15 Marise Step tundi Evaliis Seiler STEPFIT tunniga.

Happy Hour Fitnessklubis

Täna, 11. novembril kell 17.00-20.00 toimub Eesti Maaülikooli Spordiklubi Fitnessklubis Happy Hour. Vaata Eesti Maaülikooli Fitnessklubi uut videot ja leia vastus kolmele lihtsale küsimusele. Olles küsimustele vastused leidnud, tule spordiklubisse ja ütle klienditeenindajale õiged vastused. Seejärel saad sooduskliendina* 30 päeva paketi kõigest 25 euroga (tavahind 39) ning ülejäänud kliendid 30 euroga (tavahind 49 eurot).

Mari-Liis Mägi rühmatreeningu asendus

Kolmapäeval, 13.11, kell 18.15 asendab Mari-Liis Mägi EMÜ PowerIntervali tundi Maigi Varusk.

Helen Hade rühmatreeningu asendus

Laupäeval, 1.novembril kell  10,15 asendab Helen Hade BodyFit tundi Lilian Hani.

Triin Parro rühmatreeningu asendus

Reedel,31. oktoobril kell 12:15 asendab Triin Parro bodyART Strength tundi Evaliis Seiler.