Brit Pikkuuse rühmatreeningu asendus

Teisipäeval, 17.02.15 asendab kell 18.45 Brit Pikkuuse DanceMix tundi Annika Allik.

Parkimise korraldus Eesti Maaülikooli spordihoone parklas

Oluline muutus parkimise korras on see, et parkimiskorraldusest kinnipidamise ja liiklusseaduse reeglite täitmise järelevalvet teeb nüüd parklaoperaator AS Ühisteenused. Eesti Maaülikooli ja AS Ühisteenused vahel on sõlmitud teenuse osutamise leping.

Lilian Hani rühmatreeningute asendused

Pühapäeval, 1.veebruaril kell 18.15 asendab Lilian Hani Stretchingu tundi Mai Buschmann. Esmaspäeval, 2.veebruaril kell 12.15 asendab Lilian Hani Seljatreeningu tundi Mai Buschmann. Reedel, 6.veebruaril kell 18.15 asendab Lilian Hani Seljatreeningu tundi Evaliis Seiler. Pühapäeval, 8.veebruaril kell 18.15 asendab Lilian Hani Stretchingu tundi Mai Buschmann.

Lilian Hani rühmatreeningu asendus

Reedel, 30.jaanuaril kell 18.15 asendab Lilian Hani Seljatreeningut Evaliis Seiler.

Lilian Hani rühmatreeningu asendus

Neljapäeval, 29.01 kl 12.15 asendab Lilian Hani Arms and legs tundi Mai Buschmann.