Uudised

Uuel aastal uue hooga

Uuel aastal uue hooga on spordiklubi muretsenud endale rühmatreeniguteks vajaliku invetari juurde ja nüüdsest on  tunniplaani lisandunud kolm uut trenni. Nimelt on spordiklubi juurde saanud kaua oodatud kangid. Uusi kangitreeninguid hakkavad andma Margit Laev ja Monika Krillo. Selle toreda uudisega soovib Eesti Maaülikooli Spordiklubi kõikidele spordiklubi liikmetele SPORTLIKKU UUT AASTAT!

Margit Laeva rühmatreeningu asendus

Täna, 22.12.2010 asendab Margit Laeva Intervall rühmatreeningut Esko Tõnisson.

Tunniplaani muudatus

Alates 20. detsembrist 2010 kuni 3. jaanuarini 2011 on tunniplaanis väikesed muudatused.

Maris Pärti rühmatreeningute asendus

Teisipäeval (21.dets) asendab Marise body trenni Maigi Varusk. Kolmapäeval (22.dets) asendab Marise StepFatburn trenni Hedli Mangus.

Kõige poplaarsem treeningstiil on Jõud

Hiljuti oli pikalt üleval küsitlus fitnessi lehel Millist rühmatreeningu stiili Te eelistate? Rõõm on teatada, et küsitlusest võtsid inimesed aktiivselt osa ja vastuseid tuli pea 200. Selgust sai see, et inimesed eelistavad kõige enam ikka jõutreeninguid, mis sai ülekaalukalt 29% häältest. Jõutreeninguid on ka tunniplaanis kõige enam - 10. Teised populaarsemad rühmatreeningud stiilid olid Tants ning Keha ja Vaim, mis said võrdselt 18% häältest. Tantsulisi treeninguid on meil tunniplaanis aga 3 ning Keha ja Vaimu treeninguid 7. Üllatavalt suure protsendi häältest sai inte...