Uudised

Helen Hade rühmatreeningute asendused

Kahel teisipäeval 1. märtsil ja 8. märtsil 18.15 asnedab Helen Hade Bosut Maigi Varusk.  Kahel esmaspäeval 7. märtsil ja 14. märtsil asendab Helen Hade fatburni Anni Tolk.

Sõbrapäeva õnnelikud võitjad selgunud

Esmaspäeval, 14.02.11 toimunud Eesti Maaülikooli spordiklubi sõbrapäevaloosi võitjad selgunud. Spordiklubi loosis esmaspäeval igas rühmatreeningus välja ühe õnneliku, kelle treeningpaketti pikendati kehtiva paketi lõpus ja seda terve treeningpaketi ulatuses. Spordiklubis toimus esmaspäeval kuus rühmatreeningut, seega kuus õnneliku võitjat on selgunud. Samalaadne loos toimus ka jõusaali külastajate vahel. Spordiklubi loosis esmaspäeval jõusaali kasutanute vahel välja kolm samaväärset jõusaali paketti. 14.veebruari õnnelikud võitjad on:

Külalistreener Brit Bergmann kolmapäeval kell 19.15

Kolmapäeval, 16.02 kell 19.15 on Intervall rühmatreeningu asemel High-Low Mix treening mida viib läbi külalistreener, Brit Bergmann spordiklubist Meriton. Tund on täis huvitavaid ja tõhusaid harjutusi ning raskustena kasutatakse enamasti ainult oma keha.

Monika Krillo rühmatreeningu asendus

Pühapäeval.13.veebruaril asendab kell 18.15 Monika Krillo kangitreenigut Helen Hade.

Marju Asarovi rühmatreeningu asendus

Homme, 09.02 kell 12.15 on Pilatese tunni asemel Sivananda jooga! Joogat viib läbi Tuuli Kägo ning treening on tavapärase 55 minuti asemel 75 minutit. Asendus kestab veebruarikuu lõpuni.