Uudised

Jõusaal on avatud varasemast kellaajast

Nüüdsest on võimalik treenida täpselt sama raha eest varasemal kellajal. Alates 03.03.2011 on avatud, tudengite ja õppejõudude tungival soovil, jõusaal argipäevadel kella 08.10-st. Spordiklubi soovib kõigile rasket kangi ja vastupidavat kopsu.

Maigi Varuski rühmatreeningu asendus

Laupäeval 5. märtsil kell 12.15  asendab Maigi Varuski FatBurn75  Anni Tolk.

Helen Hade rühmatreeningute asendused

Kahel teisipäeval 1. märtsil ja 8. märtsil 18.15 asnedab Helen Hade Bosut Maigi Varusk.  Kahel esmaspäeval 7. märtsil ja 14. märtsil asendab Helen Hade fatburni Anni Tolk.

Sõbrapäeva õnnelikud võitjad selgunud

Esmaspäeval, 14.02.11 toimunud Eesti Maaülikooli spordiklubi sõbrapäevaloosi võitjad selgunud. Spordiklubi loosis esmaspäeval igas rühmatreeningus välja ühe õnneliku, kelle treeningpaketti pikendati kehtiva paketi lõpus ja seda terve treeningpaketi ulatuses. Spordiklubis toimus esmaspäeval kuus rühmatreeningut, seega kuus õnneliku võitjat on selgunud. Samalaadne loos toimus ka jõusaali külastajate vahel. Spordiklubi loosis esmaspäeval jõusaali kasutanute vahel välja kolm samaväärset jõusaali paketti. 14.veebruari õnnelikud võitjad on:

Külalistreener Brit Bergmann kolmapäeval kell 19.15

Kolmapäeval, 16.02 kell 19.15 on Intervall rühmatreeningu asemel High-Low Mix treening mida viib läbi külalistreener, Brit Bergmann spordiklubist Meriton. Tund on täis huvitavaid ja tõhusaid harjutusi ning raskustena kasutatakse enamasti ainult oma keha.