Marju Asarovi rühmatreeningu asendus

Homme, 09.02 kell 12.15 on Pilatese tunni asemel Sivananda jooga! Joogat viib läbi Tuuli Kägo ning treening on tavapärase 55 minuti asemel 75 minutit. Asendus kestab veebruarikuu lõpuni.

Rühmatreeningute tunniplaan täieneb ühe treeningu võrra

Kolmapäevast,  9. veebruarist lisandub fitnesstreeningute tunniplaani Maigi Varuski Bodymix. Treeningu algusaeg kell 20.15.

Eesti Maaülikooli Spordiklubi otsib aeroobikatreenereid

Eesti Maaülikooli Spordiklubi otsib oma rõõmsasse treenerite seltskonda toredaid ja hakkajaid aeroobikatreenereid. Kellel on huvi siis võtke ühendust spordijuhi Tauri Tilkiga e-posti teel tauri.tilk@emu.ee.

Helen Hade rühmatreeningute asendus

Esmaspäeval, 7.02 kell 20.15 asendab Helen Hade FatBurn treeningut Maigi Varusk. Esmaspäeval, 14.02 kell 20.15 asendab Helen Hade FatBurn treeningut Monika Krillo.

Krista Majaki rühmatreeningu asendus

Reedel, 11.veebruaril asendab Krista Majaki StripDance rühmatreeningut Merili Passel, kuna Krista viibib Nike Convention koolitusel Soomes.