8. oktoobril saab Eesti Maaülikooli Spordiklubis tasuta sportida

8. oktoobril avavad paljud spordiasutused oma uksed kõigile huvilistele ja pakuvad võimaluse sportida tervise heaks. Samuti on nende spordiklubide hulgas ka Eesti Maaülikooli Spordiklubi Fitnessklubi. Igaüks saab valida endale meelepärase treeningu, tuleb vaid end registreerida(kehtib rühmatreeningute kohta), hea tuju kaasa võtta ja kohale tulla. Võta sõber kaasa, tule külasta meie spordiklubi ja avasta endas spordipisik, sest aktiivne tegutsemine annab elule värvi!

Helen Hade rühmatreeningute asendus

Laupäeval, 8.oktoobril kell 11.15 asendab Helen Hade BodyFit tundi Maigi Varusk. Esmaspäeval, 10.oktoobril kell 17.15 asendab Helen Hade BosuFit tundi Maigi Varusk.

Lilian Lääne rühmatreeningu asendus

Reedel, 07.10.2011 kell 18.15 asendab Lilian Lääne seljatreeningu tundi Merle Keedus.

29.09 asendub Zumba rühmatreening Easyga

Seoses Eesti Maaülikooli 60. aastapäeva üritusega spordihoones, asendub neljapäeval, 29.09.2011 Zumba treening Easy tunniga. Kõik neljapäeval, 29.09 toimuvad rühmatreeningu on tavalisest vaiksema muusika saatel. Vabandame ebamugavuste pärast!

Maiken Sarve rühmatreeningute asendused

Pühapäeval, 25.09.2011 kell 17.15 asendab Maiken Sarve Lihtne ja Tõhus tundi Maigi Varusk. Neljapäeval, 6.10.2011 kell 19.15 asendab Maiken Sarve BOSU Maris Pärt.