Aivar Annamaa rühmatreeningu asednus

Teisipäev, 18. oktoobril kell 18:15 asendab Aivar Annamaa Pain & Pleasure tundi Maiken Sarv.

Meie spordiklubi treener Krista Majak esines Aeroobikuninganna 2011 võistlusel edukalt

9. oktoobril Eesti Näituste Spordihallis toimunud Aeroobikakuninganna 2011 võistlusel...

8. oktoobril saab Eesti Maaülikooli Spordiklubis tasuta sportida

8. oktoobril avavad paljud spordiasutused oma uksed kõigile huvilistele ja pakuvad võimaluse sportida tervise heaks. Samuti on nende spordiklubide hulgas ka Eesti Maaülikooli Spordiklubi Fitnessklubi. Igaüks saab valida endale meelepärase treeningu, tuleb vaid end registreerida(kehtib rühmatreeningute kohta), hea tuju kaasa võtta ja kohale tulla. Võta sõber kaasa, tule külasta meie spordiklubi ja avasta endas spordipisik, sest aktiivne tegutsemine annab elule värvi!

Helen Hade rühmatreeningute asendus

Laupäeval, 8.oktoobril kell 11.15 asendab Helen Hade BodyFit tundi Maigi Varusk. Esmaspäeval, 10.oktoobril kell 17.15 asendab Helen Hade BosuFit tundi Maigi Varusk.

Lilian Lääne rühmatreeningu asendus

Reedel, 07.10.2011 kell 18.15 asendab Lilian Lääne seljatreeningu tundi Merle Keedus.