3-5 a. LASTE TREENINGUD!

Alustame taas 9. jaanuaril kell 17.15!

Treenigud on mõeldud nii poistele kui tüdrukutele vanuses 3-5 aastat. Eesmärgiks on suurendada laste kehalist aktiivsust läbi erinevate sporditegevuste ja mängu.

Treeningud toimuvad T ja N kell 17.15 II korrusel maadlussaalis ning ühe treeningkorra kestvuseks on 40 minutit (lõpeb 17.55). Kui vanem läheb samal ajal nt. rühmatreeningule (öelda treenerile), siis treener on nende lastega kuni 18.10.

Selga mugavad (last mitte piiravad) riided ja jalga sokid (paljajalu on maadlusmatil keelatud olla).

Korra hinnaks on 4 eurot ja 8 x hinnaks 24 eurot.

OSALEMISEKS TULE LIHTSALT KOHALE!

Lisainfo margit.laev@emu.ee

Treener Ivo Lobjakas on lõpetanud Tartu Ülikooli  (sporditeaduste bakalaureuse) ja hetkel õpib Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis spordijuhtimist (magistriõppes). Lisaks on vastutav õppejõud Eesti Maaülikooli aines Kehakultuur. Ivo on läbinud ka Tartu Ülikooli kursuse Puhke- ja treeninglaagrite korraldus. Olnud pikalt laste ujumistreener (5 tase), mis sisaldab ka üldkehalisi treeninguid nii saalis kui õues. Ivol endal on kaks mürakarust poisipõnni.