Uudised

Küsitlus

HEA KLIENT, OOTAME SINU VASTUSEID SUVE PAREMAKS PLANEERIMISEKS! Kuidas möödub sinu suvi treeningutest lähtuvalt?

JÄRGMINE KÜSIMUS ON SULLE, KES SA KÄID/PLAANID TULLA SUVEL EMÜ FITNESSKLUBI JÕUSAALI VÕI RÜHMATREENINGULE. Missuguse pääsmega eelistad suvel treeningutel käia?

JÄRGMISED KAKS KÜSIMUST ON SULLE, KES SA KÄID/ PLAANID SUVEL TULLA RÜHMATREENINGULE. Milline aeg oleks parim sinu treeninguks?

Milliseid rühmatreeninguid suvel eelistad?

UUS TREENING - LIHASHOOLDUS!

Alates 12.03 kell 18.15 Lihashooldus.

Lihashoolduse tunni eesmärgiks on lihaste ja kogu keha ainevahetuse parandamine, samuti lihaspingega kaasnevate vigastuste vältimine. Vahtrulliga rullimine aitab treeninguga lihastesse kogunenud jääkained ja mürgid sealt eemaldada ning taastada lihaste normaalne talitlus. Eelkõige mõjutame rullimisega fastsiat, mis ümbritseb meie lihaseid. Nagu ka massaaž, aitab rullimine lihastel taastuda, saada elastsemaks ja parandab nende ainevahetust. Tunnis kasutame tennisepalle ja vahtrulle. Lihashoolduse tund toimub rahuliku muusika saatel ja sobib nii tõsisemale sporditegijale kui ka harrastajatele. Tule tundi mugavas sportlikus riietuses ja sokkis.

NB tund ei sobi 1. trimestri rasedatele, südame- ja veresoonkonna haigustega inimestele, veenilaiendite või luupatoloogiate all kannatavatele inimestele.

Massaaž iseendale, tule ja proovi!