LASTETREENINGUD ALUSTAVAD TAAS 3.01!

3-5 aastaste laste üldkehalised treeningud T ja N kell 17.15.

Treenigud on mõeldud nii poistele kui tüdrukutele vanuses 3-5 aastat. Eesmärgiks on suurendada laste kehalist aktiivsust läbi erinevate sporditegevuste ja mängu. Tund toimub II korrusel maadlussaalis ning ühe treeningkorra kestvuseks on 40 minutit (lõpeb 17.55). Treener on nende lastega maadlussaalis kuni 18.10, kelle lapsevanem(ad) soovivad ise ka minna samal ajal treeningule (öelda treenerile).

Selga mugavad, last mitte piiravad, riided ja jalga sokid (paljajalu on maadlusmatil keelatud olla).

Korra hind on 4 eurot, 8 x hind on 24 eurot (kehtib 34 päeva). Maksmine toimub administraatorile.

Treener Ivo Lobjakas on lõpetanud Tartu Ülikooli  (sporditeaduste bakalaureuse) ja hetkel õpib Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis spordijuhtimist (magistriõppes). Lisaks on vastutav õppejõud Eesti Maaülikooli aines Kehakultuur. Ivo on läbinud ka Tartu Ülikooli kursuse Puhke- ja treeninglaagrite korraldus. Olnud pikalt laste ujumistreener (5 tase), mis sisaldab ka üldkehalisi treeninguid nii saalis kui õues. Ivol endal on kaks mürakarust poisipõnni.