Uudised

UUS! KURSUS - KAALUST ALLA JA PAREMASSE VORMI!

Perioodil 1.11 - 22.12.16 on võimalik osaleda kursusel, kus personaaltreener tegeleb ühe kindla grupiga!

Kursus on mõeldud kõigile, kes tunnevad, et soovivad parandada enda kehalist vormi ja teha seda professionaalse treeneri käe all. Samuti kõigile neile, kes pole söandanud varem tulla või ei tea kuidas treeningutega alustada. See on just sinu võimalus!

Treeneri poolt juhendatud treeningud toimuvad 2 x nädalas - teisipäeviti kell 17.30 ja neljapäeviti kell 19.45, lisaks saavad kursuse pääsme ostnud kliendid külastada korra iganädalaselt iseseisvalt (konkreetsed juhised annab juba treener) spordiklubi.

Treeneriks on füsioterapeut/personaaltreener Siim Savisaar. 

Keha vormi -  treeningkava koostamisel ja harjutuste valikul on rõhk keha harmoonilisel arendamisel,  kus tähelepanu on suunatud igale lihasele, samuti süvalihastele, rühile.

Rasvad „põlema“ -  treening toimub mõõduka kuni kõrge intensiivsusega,  kus harjutusi tehes on korduste arv kõrgem,  et soodustada rasvade kasutamist energiaallikana ja kaalu muutust.

Toitumisloeng - ülevaate loeng, milliseid toiduaineid ja jooke valida,  et saavutada parem vorm.

Treeningplaan - osalejad saavad kaasa kaks treeningkava – kodus praktiseerimiseks mõeldud harjutustega kava ja jõusaali kava.

Kaalumine - annab ettekujutuse toimunud muutustest,  mille põhjal saab oma treeningnädalaid analüüsida.

Jõusaal ja aeroobikasaal -  võimaldavad mitmekülgselt harjutusi läbi viia ja täiendavad teineteist, jõusaalis suurem rõhk masinatel ja aeroobikasaalis vabadel raskustel.

Paremate tulemuste saavutamiseks soovitame juurde ka toitumisnõustamist. Selle kohta saab infot treenerilt.

Kursusele registreerimine meilitsi margit.laev@emu.ee, telefonitsi 7313903 või 7313900 hiljemalt 31.10.2016. Kursuse eest tasumine hiljemalt 31.10.16 administratsioonis.

ESIMESED 5 REGISTREERUNUT (ja maksjat) saavad kursuse hinnaga 95 eurot, järgmistele on hinnaks 110 eurot.  

Uutele klientidele lisandub klubikaardi maksumus 2 eurot. Treeningrühma suuruseks on 12-14 inimest.