SUUR FITNESSÕHTU 2014

Tule kolmapäeval, 10. detsembril 2014 Eesti Maaülikooli Spordiklubi Suurele Fitnessõhtule

REEGLID
1. Üldtutvustus

Fitnessõhtu näol on tegemist MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi Fitnessklubi tutvustava üritusega. Fitnessõhtu algab kell 17.00 ja lõppeb orienteeruvalt 20.30. Osalus kõigile huvilistele TASUTA. Fitnessõhtul tutvustatakse olemasolevaid treeninguid ning treenereid. Kampaania käigus müüb Eesti Maaülikooli Spordiklubi soodushindadega 45 päeva fitnesstreeningute pääset. Sellel päeval ostetud pakett peab kehtima hakkama hiljemalt 11.12.2014.

2. Mis toimub Fitnessõhtul?

10. detsembril 2014 on kõikidel huvilistel võimalik külastada Eesti Maaülikooli Spordiklubi fitnesstreeninguid tasuta. Tutvustavate treeningute pikkus on 25 minutit. Lisaks pakutakse kõigile huvilistele lõõgastavat massaaži ja põnevat loengut toitumise psühholoogiast. Lastenurk on sel õhtul kõigile tasuta.

3. Registreerimine

Kõikides Fitnessõhtu treeningutes eelnevat registreerimist ei toimu. Tutvustavale massaažile toimub registreerimine kohapeal (klienditeeninduses), „kes ees, see mees“ printsiibil. Meditsiiniline kontroll jooksvalt elava järjekorra alusel.

4. Hinnad

Kampaania käigus müüb Eesti Maaülikooli Spordiklubi soodushindadega 45 päeva fitnesstreeningute pääset 45 euroga. Fitnessklubi 45 päeva sooduspääset müüakse üksnes 10. detsembril. Kehtiva pääsme omanikele kehtib ekstra soodustus 10%. Sellel päeval ostetud pakett peab kehtima hakkama hiljemalt 11.12.2014.

5. Kas ostetud pakett hakkab kohe kehtima või alles peale kampaania lõppu?

45 päeva sooduspaketi ostmisel on võimalik määratleda selle kehtivuse algusaeg. Pakett peab hakkama kehtima hiljemalt 11.12.2014.

SPORTLIKKU AASTA LÕPPU EESTI MAAÜLIKOOLI SPORDIKLUBI FITNESSKLUBIS!