Happy Hour Fitnessklubis

Täna, 11. novembril kell 17.00-20.00 toimub Eesti Maaülikooli Spordiklubi Fitnessklubis Happy Hour. Vaata Eesti Maaülikooli Fitnessklubi uut videot ja leia vastus kolmele lihtsale küsimusele. Olles küsimustele vastused leidnud, tule spordiklubisse ja ütle klienditeenindajale õiged vastused. Seejärel saad sooduskliendina* 30 päeva paketi kõigest 25 euroga (tavahind 39) ning ülejäänud kliendid 30 euroga (tavahind 49 eurot).

Leia vastused küsimustele:

1.      Mitme lapsega tulid lapsevanemad trenni?

2.      Mitu korda nädalas toimub videos nähtud tund?

3.      Mis number rõivistusse läksid kliendid?

Lisaks loositakse 12. novembril kõiki vahel, kes jagavad videot Facebookis välja 30 päeva pakett. Loosimises osalemiseks tuleb jagatud postituse alla jätta avalik kommentaar, millisest tunnist tunned meie Fitnessklubi tunniplaanis kõige enam puudust

Paketti on võimalik kehtima panna alates tänasest kuni 15.11.2014.

Kampaaniale ei rakendu püsikliendisoodustust.

*Soodusklient - soodushind kehtib õpilastele, üliõpilastele, ITIC kaardiga õpetajatele ja õppejõududele ning pensionäridele. Soodushind kehtib  EMÜ Spordikooli õppelepingu sõlmijatele, kel on kehtiv leping ning õigeaegselt tasutud õppemaks.