Fitnessõhtul võimalik võita Vibram FiveFingers jalanõud

Tule 10. detsembril suurele Fitness õhtule Eesti Maaülikooli Spordiklubisse ja võida endale Vibram FiveFingers jalanõud! Kõigi Fitness õhtul osalejate vahel loositakse välja üks paar Vibram FiveFingers Classic jalanõusid, mis sobivad nii vabal ajal kandmiseks kui ka sporditegevuseks.

Vibram FiveFingers mudelid on Maaülikooli spordihoones väljas kogu õhtu jooksul. TÄHELEPANU! Kui ostate Fitness õhtul Vibram FiveFingers jalatsid, siis saate kingituseks TASUTA raamatu "Jooksu anatoomia" (Joe Puleo, Patrick Milroy).

Alates 2005. aastast, mil Vibram FiveFingers esimest korda turule tuli, on VFF olnud minimalistliku liikumisviisi teerajajaks ja juhtivaks arendajaks. Õhuke, painduv ja teaduslikult analüüsitud FiveFingers tald lubab jalal maapinnal loomulikult rulluda ja painduda. FiveFingers’eid kandes muutuvad teie jalalihased tugevamaks ja vastupidavamaks – töötavad väikesed lihased, mille töö on paksutallaliste jalatsitega kompenseeritud. See omakorda muudab tugevamaks teie keha ning annab teile parema tunnetuse ja kontrolli enda keha üle. Evolutsiooni käigus on inimesele loodud viis varvast, millel on oma kindel funktsioon. Tasakaalu aitavad hoida tasakaalupunktid, mis muuhulgas asuvad varvaste all.

Rohkem infot VFF jalanõude kohta: http://www.facebook.com/fivefingersEstonia