Esmaspäeval toimus spordiklubis FITNESSÕHTU

Esmaspäeval, 13. detsembril toimus maaülikooli spordiklubis FITNESSÕHTU, mis möödus edukalt. Inimesed võtsid ohtralt osa trennidest ja käisid julgelt tervist kontrollimas. Tervisekontrollis mõõdeti nii vererõhku kui ka rasvaprotsent ja  anti ka toitumisalast väärtnõu. Vastati ka suurele küsimusel, mis tähendab olla tervislikult sportlik? Lihasvalude ja -pingetega inimesed kasutasid tihendalt tervisetoa mõnusid, kus neid ootas kolm massööri, kellel kõigil olid käed jalad tööd täis. Pilte üritusest on võimalik vaadata siit.

Fitnessõhtu raames peetud Eesti Maaülikooli Sordiklubi FACEBOOKI-MÄNG, leidis ka õnnelikud võtjad, kelleks olid Kadri Kollist, Regina Jürjets, Epp Ennok, Reeno Sopp, Maris Pütsepp, Merileid Kütt, Marian Sarapuu, Kätlin Vahtre, Vallo Mulk, Katre Hein. Auhinnaks olis pordiklubi TASUTA 5 korra külastuskaardid. SPORTLANDI JÕULULOOS-i õnnelik võitja oli Marge Lillo.

Autor: Esko Tõnisson