Uus ja supersoodne hooaeg on alanud!

Eesti Maaülikooli Spordiklubis on alanud super sügis! Jõusaali ja rühmatreeningute hinnad  all kuni 50%. Tule trenni koos sõbra või sõbrannaga, osta 2 paketti korraga ning teine pakett on teile  50% soodsam.

Lisaks suurele hinnalangusele on meie spordiklubis ka palju uusi treenereid ning koos nendega ka huvitavaid tunde! Tunniplaani on lisandunud Jooga, Box, Zumba, erinevad jõutreeningud ning palju muid ja põnevaid treeninguid.  Uudsena toimuvad treeningud paralleelselt nii suures kui ka väikeses aeroobikasaalis. Erinevad ainult algusajad. Suures saalis algavad tunnid veerandist ja väikeses saalis kolmveerandist.

Algaval õppeaastal on muudatusi ka tundidesse registreerimisel. Alates 13. septembrist toimub tundidesse registreerimine interneti teel. Selleks on vaja teil minna http://fitness.emu.ee lehele ning järgida edasisi instruktsioone. Endiselt toimub ka ette registreerimine telefonitsi ja klienditeenindajate juures.

Meeldivaid treeningelamusi Eesti Maaülikooli Spordiklubis!!